Ewelina Stępień


Jestem pedagogiem i psychoterapeutą w trakcie całościowego 4-letniego Kursu Psychoterapii w Katedrze Psychoterapii UJ CM w nurcie psychodynamicznym. Kurs przygotowuje do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Wierzę, że każda osoba zasługuje na empatycznego słuchacza i odpowiednie wsparcie w trudnych momentach życia.

Wiecej informacji o mnie

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą w placówkach oświatowych. W swojej pracy wspieram młodzież od 14 roku życia i osoby dorosłe między innymi w obszarach związanych z depresją, obniżonym nastrojem, niską samooceną, dysforią płciową, radzeniem sobie z emocjami oraz stresem. Wierzę, że każda osoba zasługuje na empatycznego słuchacza i odpowiednie wsparcie w trudnych momentach życia.

Odbyłam staż w Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, koncentrując się na pracy z pacjentami dorosłymi w Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Osobowości.

W terapii indywidualnej kładę duży nacisk na podejście psychodynamiczne. Wierzę, że korzenie wielu problemów i konfliktów znajdują się w głębokich, nieświadomych warstwach naszego umysłu, a terapia psychodynamiczna umożliwia odkrywanie tych ukrytych źródeł i ich rozwiązanie. Jako terapeuta staram się zbudować relację z moimi pacjentami, która jest fundamentem procesu terapeutycznego. Uważnie słucham, akceptuję i jestem obecna dla moich pacjentów w każdym etapie ich terapii.

Pragnę stale doskonalić swoje umiejętności i wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Certyfikaty i szkolenia